ATİK

uyegirisi

English French German Russian

Limak Hotel Kış Ligi Bilgi Sayfası....

21092015kisligi

Ana Sponsor : Limak Hotelleri
Sponsor : Özüm Klima


Yaklaşık 3 ay süren toplamda 754 maçın yapıldığı kocaman bir organizasyonu geride bıraktık. Yaz ligi için hazırlıklarımıza başladık. Bu organizasyonda desteklerinden ötürü Limak Hotelleri adına sayın Gökhan Ramazanoglu'na ve Özüm klima adına sayın Özgür Özkurt'a, ayrıca bu organizasyonumuza katılan ve katkıda bulunan herkeze teşekkür ederiz.
Yeni turnuvalarda görüşmek dileği ile..
Dereceye giren sporcularımız
Teşvik Bayanlar                   Teşvik Erkekler
1)Emel Yılmaz                      1)Ertuğrul Aslan
2)Berrin Özer                       2)Hakan Çınar

Veteran Bayanlar               Veteran Erkekler
1) Meral Gültekin               1) Serdar Battal
2) Melihat Terzi                  2) Erdem Nessar


Ana kategoriler altında gruplar harfle belirlenmiştir. Harfleri tıklayarak grupları inceleyebilirsiniz.
Kategoriler :  Veteran Erkek,  Teşvik Erkek
                   |   A  -  B  -  C    |      A  -  B       |
                      Veteran Bayan, Teşvik Bayan
                   |     A    -     B       |      A     | 

Lig Telefonu : 05322232136

Limak Hotel Kış Ligi katılımcısını neden mi çok seviyor ?
Birincisi Şampiyonlarına konaklama hediye ediyor, ikincisi 12 Maç garanti veriyor ve üçüncüsü single katılımcısı olursanız double veya mix kategorisine sizin yerinize katılım ücreti ödüyor.
Yaklaşık 3 ay sürmesi planlanan Limak Hotel kış liginde ATİK üyeleri için katılım ücreti single 90 TL, double ve mix 45 TL iken misafirlerimiz için bu tutar single için 200 TL, double veya mix kategorileri için 100 TL olarak fiyatlandırıldı. Ödeyeceğiniz bu tutardan başka herhangi bir ücret ödemeden 3 ay boyunca tenis oynamak isterseniz bize 0532 223 21 36 numaralı telefondan ulaşmanız yeterli olacak.

Limak Hotel kış liginde uygulayacağımız kurallar aşağıda okuyacağınız gibi;
1) Limak Hotel Kış ligi tekler maçları komite tarafından organize edilir, oyunculara iletilir ve web sayfasında ilan edilir. Çift ve tekler kategorisinde sahaya çıkmayan takım veya oyuncu o oyunu yenilmiş sayılır.
2) Katılımcılar tek maçlarını 3 set üzerinden her sette tie break ve avantaj kuralı ile oynar.
3) Limak Hotel Kış ligi süresince oyuncular kararlaştırılan maç günü ve saatini 4 saat önceden bilgi vermek şartı ile üç kere erteleyebilirler, bu haklarını kullanmış oyuncuların kalan maçlarındaki ertelemeleri kabul edilmeyip ilan edilen maç ilan edilen gün ve saatte oynanmış sayılır.
4) Limak Hotel Kış ligi çiftler kategorilerinde maçlar cumartesi ve Pazar günleri organize edilecektir.Çift ve mix kategorisi maçları avantaj kuralı ile 2 set, setlerin berabere olması durumunda son set 10 puanlık maç tie break kuralı ile oynanacaktır.
5) Master kategorisi için ön başvurular alındıktan sonra gruplandırma Limak Hotel kış ligi komitesi tarafından yapılacaktır. Her başvuru sahibi kabul edilmiş sayılmaz.
6) Limak Hotel Kış ligi ile ilgili duyurular www.atik.org.tr sitemizde atik tenis linkinin altındaki kış ligi sekmesinde yer almaktadır.
7) Limak Hotel Kış ligi katılımcıları bu organizasyona kayıtlarını yaptırarak yukarıda adı geçen maddelerdeki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.
8) Hava şartları nedeni ile maçın oynanamayacağı durumlarda oyuncular SMS ile bilgilendirilecektir.Oynanamayan maçın yeni gün ve saati aynı gün içinde kararlaştırılır ve ilan edilir.
9) Limak Hotel Kış ligi komitesi oyuncu gruplandırmasında ve ilan edilen kurallarda değişiklik yapabilir
.

Atik haber grubuna üye olmak ister misiniz ?

Sorunuzu iletin...


Bugün3
Dün118
Bu Hafta121
Bu Ay1811
Toplam348004

VCNT - Visitorcounter