Hakkında

Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü 2003 yılında performans takımlarını antrenman yaptırmak ve tenisi Antalya genelinde daha geniş kitlelerle buluşturmak amacı ile açtığı ATİK-SEM (Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü Spor Eğitim Merkezi)

Tesisimizde 5 tenis kortu, 1 mini kort, sosyal hizmetlerimizi sunduğumuz binamız, idari - antrenör ofisleri ve kafeterya bulunmaktadır.

ATİK-SEM tesislerinde hizmet ettiğimiz eğitim bölümlerimiz, Performans Tenis takımları, Tenis okulu, Yetenek taraması kursu.

Performans Tenis takımları; İşlevi çok önemli olan bu tesisde sunulan hizmetler sonucunda ATİK markasına bir çok turnuvada elde edlimesi çok zor başarılar kazandırmıştır. Bu başarıları sporcularımız bölümünde görebilirsiniz.

Tenis Okulu; Tenis eğitimini yıl boyunca, daha eğlenceli bir ortamda hobi amaçlı olarak devam ettirmek isteyen yetişkin ve çoçuklar için programlanmış eğitim bülümümüz hafta sonları Antalyalılara hizmet vermektedir.

Yetenek Taraması Kursu; Antalya Valiliği ile beraber düzenlenen ve her yıl farklı zamanlarda ücretsiz olarak yaklaşık 250 öğrencinin katılımı yapılmaktadır. Bu kursumuzun amacı tenis sporunu elit düzeyde oynayabilecek sporcu adaylarını bulmaktır. Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü bu kurs yöntemi ile Türk tenisine çok değerli sporcular yetiştirmiştir.

İletişim: 0242 238 60 59 - 0530 973 42 21