KindyROO

kindyroo

Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK) içerisinde 500 metrekarelik geniş bir alana kuruludur.

KindyROO programı, 1950’li yıllarda Avustralya’da temeli atılmış, 1982’de günümüz formatında uygulanmaya başlamış; pedagoglar, çocuk doktorları, fizyoterapistler, hareket gelişim uzmanları, okul öncesi öğretmenleri, duyu bütünleme uzmanları gibi birçok alanda ileri gelen kişilerce hazırlanmış ve sürekli yeni gelişmeler doğrultusunda güncellenen bilimsel temelli bir programdır.

6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir. 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır.

Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 1er seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır.

İletişim: 0539 201 41 07